BIOPHILIC DESIGN 

W duchu idei biofilii powinniśmy zmierzać do przywrócenia równowagi i więzi z naturą. Człowiek jest jej częścią i potrzebuje kontaktu z nią, aby dobrze funkcjonować. Dlatego też idea biophilic design cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. Działania związane z tym trendem mają na celu wdrożenie naturalnej roślinności w dowolnej przestrzeni, bez względu na jej powierzchnię. Nurt ten sprawdzi się zarówno w domowym zaciszu, jak i w firmie, bez względu na branżę. Biophilic design to wiodący trend w aranżacjach przestrzeni. Ideę biofilii można wprowadzić wszędzie na wiele różnych sposobów. My mamy Państwu do zaoferowania szeroki wachlarz pomysłów i inspiracji, aby żyć w bliskości z naturą. Między innymi proponujemy obrazy z wysokiej jakości mchu oraz roślin stabilizowanych, a także tworzymy ogrody wertykalne z żywymi roślinami oraz mobilne zielone ściany.

 

Korzyści Biophilic design

Roślinność:

poprawia humor i ogólne samopoczucie

obniża poziom stresu, uspokaja

dodaje energii

poprawia koncentrację

filtruje powietrze

pochłania zanieczyszczenia i toksyny

 

 

OGRODY WERTYKALNE Z ŻYWYMI ROŚLINAMI 

Naturalne, żywe zielone ściany to idealny sposób na urozmaicenie pustego, smutnego wnętrza biurowego biurowego, a także wprowadzenie elementu dekoracyjnego do własnego mieszkania. W dzisiejszych czasach ogromnie ważny jest bliski kontakt z przyrodą, a dzięki naszym ogrodom wertykalnym możemy zaoferować klientom namiastkę natury w ich przestrzeniach. Społeczeństwo w otoczeniu roślin jest o wiele szczęśliwsze, bardziej wydajne oraz efektywne. Zadbaj o nowoczesny design i harmonię swojego wnętrza i wprowadź do niego odrobinę zieleni.

 

KOMPOZYCJE Z MCHU DO DOMÓW

Nowoczesność, minimalizm, estetyka — to określenia, które pasują do zielonych ścian z mchu. Żywe obrazy z mchem są bezpieczne do zainstalowania w domu i nadają pomieszczeniu oryginalności oraz luksusu. Kompozycja taka jak żywa ściana w salonie czy w biurze nowy trend w aranżacji wnętrz, który spotyka się z wielkim uznaniem ze względu na swoją efektowność. Jest pełna zielonych wystających elementów tworzących kompozycję podobną do tych, jakie daje nam natura.

Linia zielonych paneli, których głównym elementem kompozycji jest mech, to CREATIVEpanels. Sprawdzi się zarówno na ścianę, jak i sufit. Znajduje swoje zastosowanie w przestrzeni publicznej, biurach, hotelach, restauracjach oraz prywatnych domach np.: w łazience czy salonie.

 

BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

Kompozycje te są bezpieczne dla alergików dzięki wykorzystaniu procesu stabilizacji. Bez obaw można umieścić je w każdym pokoju. Płyn stabilizujący umieszczany w roślinach w naszych żywych obrazach jest całkowicie naturalny, a także ekologiczny. Dzięki niemu mech nie pleśnieje i nie przyciąga szkodników, a ponieważ nie osiada ma nim kurz, zawsze wygląda atrakcyjnie. O procesie stabilizacji możesz dowiedzieć się więcej z informacji dostępnych na naszej stronie.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 661 641 101
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl