Ławki Trento  Ławki Sydney  Ławki Lizbona  Ławki Modern
 Ławki Apia  Ławki Lima  Ławki Stillo  Ławki Monaco
   
 Ławki Novara  Ławki Caspe  Ławki Barcelona  

 

 

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta 661 641 101

 

Ławki ze stali nierdzewnej

Do elementów małej architektury miejskiej należą m.in. meble miejskie i parkowe, a ich najbardziej charakterystycznym przedstawicielem są ławki ze stali nierdzewnej. Bez tych oryginalnych i funkcjonalnych mebli nie można sobie wyobrazić żadnego parku lub miejskiego rynku.

Ławki nierdzewne od producenta – specyfikacja

Ławki ze stali nierdzewnej składają się głownie z dwóch części: stelaża wykonanego z nierdzewnej stali oraz drewnianego siedziska. Połączenie stali nierdzewnej i drewna daje nie tylko doskonały efekt wizualny, ale również zwiększa trwałość mebli. Dodatkowym elementem jest często oparcie, wykonane z tego samego rodzaju drewna co siedzisko. Wszystkie ławki produkowane są starannie, precyzyjnie i dokładnie. Dbałość o każdy detal oraz estetyka wykonania wyróżnia te produkty spośród innych obecnych na rynku.

Duży wybór produktów ze stali nierdzewnej

Szeroki wybór dostępnych modeli ławek ze stali nierdzewnej pozwala każdemu klientowi na dopasowanie mebli do własnego zapotrzebowania. W ofercie znaleźć można ławki z oparciem, bez oparcia, pojedyncze, podwójne, klasyczne, z fantazyjnym i nieregularnym kształtem oparcia, z podłokietnikami lub bez podłokietników, a także modele swoim kształtem przypominające leżaki lub huśtawki. Do wyboru pozostaje również kolor drewna wykorzystanego do produkcji.

Ławka ze stali nierdzewnej jako element przestrzeni miejskiej

Ławki nierdzewne są nieodzownym elementem miejskiego krajobrazu. Spotkać je można głównie w parkach, ale często również na rynkach i miejskich skwerach. Stanowią idealne miejsce do odpoczynku dla mieszkańców miasta i turystów. Chętnie przesiadują na nich osoby starsze, matki z dziećmi, a także inne osoby chcące kontemplować miejską zieleń. Ławki są więc bardzo funkcjonalnymi meblami. Stanowią również dodatkową dekorację przestrzeni miejskiej, a różnorodny wybór pozwala dopasować je do stylu architektonicznego otaczających je budynków.

Jaka jest najlepsza wysokość ławki do parku?

Ławka w parku powinna mieć około 90 cm wysokości i około 150-180 cm szerokości. Dzięki zachowaniu tych wymiarów na ławce mogą komfortowo wypoczywać 3-4 osoby. Warto zastosować uniwersalne rozmiary, ponieważ ludzie są do nich przyzwyczajeni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia +48 661 641 101
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl