Duże donice XXL z włókna szklanego - na wymiar

 

 

Siłą każdego producenta jest zadowolenie  jego Klientów.

 

ECARTO jako firma nie znosi rutyny.

 

Jako firma, lubimy wykraczać poza utarte schematy. Ecarto chętnie podejmuje się tworzenia rzeczy innowacyjnych, nowoczesnych i wyznaczających nowe trendy. Realizujemy też projekty nietypowe – a wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz, żebyśmy wykonali dla Ciebie wyjątkowe zlecenie, to skontaktuj się z naszym konsultantem. Chętnie wysłucha Twojej wizji i postara się zaproponować rozwiązanie, które odpowie na Twoje potrzeby.

Donice do domu i ogrodowe oraz na taras

W naszej pracy korzystamy z różnego rodzaju tworzyw. Doceniamy, ile można zrobić z danego materiału i w oparciu o to poszukujemy ciekawych rozwiązań. Jedną z naszych specjalności są duże donice z włókna szklanego na taras i nie tylko. Można je ustawić również we wnętrzach; szczególnie polecamy je do hoteli, biur i restauracji, ponieważ wspaniale odnajdują się na dużych przestrzeniach.

Dlaczego włókno szklane?

Jest to niezwykły materiał, który produkuje się ze szkła wodnego i/lub ze stopionego szkła. Jest równocześnie cienki, lekki i bardzo wytrzymały, ponieważ tysiące włókien wzmacnia się żywicą. To świetny materiał kompozytowy. Wyróżnia go odporność na niską i bardzo wysoką temperaturę, korozję oraz oddziaływanie warunków atmosferycznych. Nie odbarwiają się pod wpływem działania promieni słonecznych, nie pękają pod wpływem mrozu.

Dzięki temu można produkować z niego przedmioty, które bez obaw mogą być użytkowane na świeżym powietrzu. Stąd też nasze donice na wymiar wykonujemy z włókna szklanego i tak chętnie są ustawiane na tarasach i w ogrodach. Można w ich umieścić nie tylko kwiaty, ale też niewielkie drzewka oraz krzewy.

Włókno szklane jako tworzywo sztuczne jest nietrudne w obróbce, dlatego dla naszych klientów możemy stworzyć z niego zestaw donic na wymiar do domu, na taras i do ogrodu, w wymiarach niestandardowych i nowoczesnym designie. Będą idealnie dostosowane do indywidualnych preferencji klienta oraz do otoczenia, w których zostaną ustawione.

Nasze realizacje

Zachęcamy do zapoznania się z fotografiami kilku naszych dotychczasowych realizacji. Przekonasz się, że każda donica jest wykonana z najwyższą starannością, a kompletny zestaw fantastycznie prezentuje się w dowolnej przestrzeni ogrodowej, tarasowej czy domowej.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem 661 641 101

 

REALIZACJĘ WYKONANO WSPÓLNIE Z FIRMĄ SMART GREEN smart-green.pl

 

 

 

 

 

  

 

 

  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl